Serwis

Szybko, precyzyjnie i bez komplikacji -oto nasza dewiza

Odpowiedni asortyment nici, w zgodnych z życzeniem klienta ilościach, grubościach i kolorach oddajemy do dyspozycji zawsze tam i wtedy, gdy są potrzebne. Oferujemy Klientom nici, które przekonują funkcjonalnie, jakościowo i które oczywiście dotrzymują kroku modzie sezon za sezonem. Corocznie wzbogacamy asortyment kolorystyczny zgodnie z trendami i rozwojem międzynarodowego świata mody.

Świadczymy również bezpłatny serwis doradczy. Nasi specjaliści, w oparciu o wieloletnie doświadczenie firmy, ścisłą współpracę z producentami tkanin i maszyn szwalniczych oraz stały kontakt z Klientami, pomagają dobrać wszystkie podstawowe parametry szycia w taki sposób, by zoptymalizować proces produkcji i rozwiązać wszelkie problemy nurtujące naszych Klientów.

Kombinacja dobrego produktu i partnerskiego fachowego doradztwa są kluczem do satysfakcji Klientów. Zawsze stawiamy na jakość, niezawodność i pewność - wartości, które pielęgnujemy w codziennych kontaktach z naszymi Klientami. Jedynie na tej podstawie zbudować można zaufanie, dzięki któremu powstaje partnerstwo - a na tym nam zależy.